Misery (6.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Other
ar: آخر

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: The requested page could not be found.
ar: تعذر العثور على الصفحة المطلوبة.
