Misery (6.x-1.5) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Other
nl: Andere

en: seconds
nl: seconden

en: Delay
nl: Vertraging

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: The requested page could not be found.
nl: De opgevraagde pagina kon niet gevonden worden.

en: Chance
nl: Kans
