Misery (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Other
pl: Inne

en: seconds
pl: sekundy

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: The requested page could not be found.
pl: Żądana strona nie została odnaleziona.

en: Random node
pl: Losowy węzeł
