Misery (6.x-2.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
id: Anda tidak diotorisasi untuk mengakses halaman ini.

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Other
id: Lainnya

en: Logout
id: Keluar

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: The requested page could not be found.
id: Halaman yang anda inginkan tidak bisa ditemukan.
