Mix and Match (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: footer
ar: تذييل

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: header
ar: ترويسة

en: White
ar: أبيض

en: Gray
ar: رمادي

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Blue
ar: أزرق

en: Black
ar: أسود
