Mix and Match (6.x-1.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: footer
ro: subsol

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Red
ro: Roșu

en: Gray
ro: Gri

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceţi termenii doriţi pentru căutare.

en: Blue
ro: Albastru

en: Black
ro: Negru
