Mailing List Manager (6.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: delete
fa: حذف

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: subscribe
fa: اشتراک

en: Subscribers
fa: مشترکین

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Content type settings
fa: تنظیمات انواع محتوا

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Field
fa: فیلد

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Drupal
fa: دروپال

en: List type
fa: نوع فهرست

en: export
fa: صدور

en: View name
fa: نام نما
