Mailing List Manager (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Next
ro: Următor

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Subscribers
ro: Abonaţi

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Description
ro: Descriere

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Content type settings
ro: Setările tipului de conţinut

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: General settings
ro: Setări generale

en: Field
ro: Câmp

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: List type
ro: Tip listă

en: body
ro: corp

en: View name
ro: Numele vizualizării
