Mailing List Manager (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Next
ar: التالي

en: delete
ar: حذف

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Subscribers
ar: المشتركين

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: unsubscribe
ar: إلغاء الاشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Content type settings
ar: إعدادات نوع المحتوى

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Field
ar: الحقل

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Drupal
ar: دروبال

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: export
ar: تصدير

en: View name
ar: اسم الرؤية
