Mailing List Manager (6.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Field
az: Sahə

en: List type
az: Siyahı növü

en: View name
az: Görünüş adı
