Mailing List Manager (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: subscribe
ca: subscriure

en: Subscribers
ca: Subscriptors

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: unsubscribe
ca: cancel·lar subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Content type settings
ca: Paràmetres dels tipus de contingut

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Field
ca: Camp

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: submit
ca: envia

en: List type
ca: Tipus de llista

en: body
ca: cos

en: Mailing list
ca: Llista de correu

en: add subscribers
ca: afegeix subscriptors

en: %mail is not a valid email address
ca: "%mail" no és una adreça de correu electrònic vàlida.

en: View name
ca: Nom de la vista

en: Subscription URL
ca: URL de subscripció

en: Save preferences
ca: Desa les preferència
