Mailing List Manager (6.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: delete
ur: حذف کریں

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: unsubscribe
ur: رکنیت ختم

en: Description
ur: وضاحت

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Mail
ur: مراسلہ
