Mobile Codes (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Text
az: Mətn

en: Medium
az: Orta
