Mobile Codes (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن
