Mobile Codes (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: Data type
ar: نوع البيانات

en: Medium
ar: متوسط
