Mobile Codes (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Text
id: Teks

en: Data type
id: Jenis data

en: Medium
id: Sedang
