Mobile Codes (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Please only use alphanumic characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
uk: Будь-ласка в назвах шаблонів використовуйте тільки цифри, латинські літери, символи підкреслення (_) і дефіси (-)

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити шаблон %name?

en: Deleted preset %name
uk: Видалено шаблон %name

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: URL
uk: URL-адреса

en: Text
uk: Текст

en: Data type
uk: Тип даних

en: Medium
uk: Середній

en: Note
uk: Примітка

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Delete preset
uk: Вилучити набір правил

en: Presets
uk: Конфігурації

en: Code type
uk: Тип коду
