modr8 (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Default action
nl: Standaard actie

en: approve
nl: goedkeuren

en: no action
nl: geen actie

en: Number of moderated posts to display per page
nl: Aantal gemodereerde berichten dat per pagina wordt weergegeven

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Send approval messages
nl: Goedkeuringsberichten verzenden

en: Acceptance e-mail subject
nl: Onderwerp acceptatie e-mail

en: Acceptance e-mail
nl: Acceptatie e-mail

en: Replacement strings are: %macros
nl: Vervangingstekenreeksen zijn: %macros

en: Send denial messages
nl: Weigeringsberichten versturen

en: Denial e-mail subject
nl: Afwijzings-e-mail onderwerp

en: Denial e-mail
nl: Weigerings e-mail

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: No action
nl: Geen actie

en: Note to author
nl: Opmerking aan auteur

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: The %type with title %title has been approved.
nl: Het %type met titel %title is goedgekeurd.

en: approval
nl: goedkeuring

en: denial
nl: weigering

en: %type message was sent to %username
nl: %type bericht werd verzonden naar %username

en: There was a problem sending the %type message to %username
nl: Er is een probleem bij het verzenden van %type bericht aan %username

en: An error occurred when trying to load this content.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van deze inhoud.

en: Your %type entry entitled "%title" has been approved by our content moderator! Other visitors to %site will now be able to view it.
    
    You can visit %node_url to view it yourself.
    
    %note
    
    Regards,
    The %site team
nl: Uw %type bijdrage '%title' is goedgekeurd door onze moderator. Andere bezoekers van %site kunnen uw bijdrage nu zien.
    
    U kunt %node_url bezoeken om het zelf te zien. 
    
    %note
    
    Groeten,
    Het %site team

en: Your %type entry entitled "%title" has been denied by our content moderator. The content has been deleted from our site.
    
    %note
    
    Regards,
    The %site team
nl: Uw %type bijdrage '%title' is geweigerd door onze moderator. De inhoud werd verwijderd van de site.
    
    %note
    
    Groeten,
    Het %site team

en: Moderated content
nl: Gemodereerde inhoud

en: Approve or delete moderated content.
nl: De gecontroleerde inhoud verwijderen of goedkeuren

en: Modr8 settings
nl: Modr8 instellingen

en: Configure content moderation.
nl: Inhoudscontrole instellen.

en: In moderation queue
nl: In moderatiewachtrij

en: This %type will be placed in moderation if the %moderate checkbox is selected.
nl: dit %type wordt in controle geplaatst als de %moderate checkbox is geselecteerd

en: This %type will be submitted for moderation and will not be accessible to other users until it has been approved.
nl: Uw %type is verzonden voor moderatie en zal niet zichtbaar zijn voor andere gebruikers totdat het is goedgekeurd

en: @items in moderation
nl: @items worden gemodereerd

en: Recent additions:
nl: Recent toegevoegd:

en: 1 post | @count posts
nl[0]: 1 bericht
nl[1]: @count berichten

en: moderate content
nl: Modereer inhoud

en: Easy, dedicated moderation of content
nl: Eenvoudige, toegewezen moderatie van inhoud

en: Action
nl: Actie

en: Date
nl: Datum

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Never
nl: Nooit

en: Pending moderation
nl: Wacht op moderatie

en: Moderation
nl: Moderatie

en: Date:
nl: Datum:

en: Discard log entries older than
nl: Log-items weggooien die ouder zijn dan

en: The time log entries should be kept. Older entries will be automatically discarded. Requires crontab.
nl: De tijd dat logberichten worden bewaard. Oudere berichten worden automatisch verwijderd. Hiervoor is cron nodig.

en: Content moderation log
nl: Redactielog
