modr8 (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: delete
ar: حذف

en: approve
ar: موافقة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: The %type with title %title has been approved.
ar: لقد تمت الموافقة على %type الحامل للعنوان %title.

en: %type message was sent to %username
ar: %type أرسلت الرسالة لـ %username

en: Moderated content
ar: محتوى خاضع للإشراف

en: Configure content moderation.
ar: إعداد  مراقبة المحتوى.

en: Action
ar: إجراء

en: Date
ar: التاريخ

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Never
ar: أبدا
