modr8 (6.x-1.3) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Default action
he: פעולת ברירת מחדל

en: approve
he: אשר

en: no action
he: ללא פעולה

en: E-mail
he: אימייל

en: Send approval messages
he: שלח הודעת אישור

en: Acceptance e-mail subject
he: קבלת נושא דואר אלקטרוני

en: Acceptance e-mail
he: קבלת דואר אלקטרוני

en: Send denial messages
he: שלח הודעות הכחשה

en: Denial e-mail subject
he: נושא הודעת דחייה בדוא"ל

en: Denial e-mail
he: דחיית דואר אלקטרוני

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: No action
he: ללא פעולה

en: Note to author
he: הערה למחבר

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: approval
he: אישור

en: denial
he: דחיה

en: %type message was sent to %username
he: הודעת %type נשלחה ל%username

en: Moderated content
he: תוכן מנוהל

en: Action
he: פעולה

en: Date
he: תאריך

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: Never
he: לעולם
