modr8 (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: approve
hy: հաստատել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Send approval messages
hy: Ուղարկել հաստատման հաղորդագրություն

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: %type message was sent to %username
hy: %type հաղորդագրությունը ուղարկված է %username-ին

en: Action
hy: Գործողություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Never
hy: Երբեք
