Module Filter (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: All
ar: الكل

en: Throttle
ar: الصمام

en: Other
ar: آخر

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: incompatible
ar: غير متوافق

en: Incompatible with this version of Drupal core
ar: غير متوافق مع نسخة قلب دروبال

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
ar: لا تتوافق هذه النسخة مع النسخة !core_version من قلب دروبال.

en: Incompatible with this version of PHP
ar: غير متوافق مع هذه النسخة من PHP.

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ar: تتطلب هذه الوحدة النسخة @php_required من بي.إتش.بي ولا تتوافق مع النسخة !php_version منها.
