ModuleInfo (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Administration
ar: الإدارة

en: Help
ar: المساعدة

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Blocks
ar: الصناديق
