ModuleInfo (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Administration
it: Amministrazione

en: Help
it: Aiuto

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Configuration
it: Configurazione

en: Blocks
it: Blocchi

en: The settings have been saved.
it: Le impostazioni sono state salvate.
