mojeID integration (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Country
ro: Ţară

en: Address
ro: Adresă

en: Company
ro: Companie

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Street address
ro: Adresă
