Mollom (6.x-2.7) - en to te translation catalogue (30 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Links
te: లంకెలు

en: Message
te: సందేశం

en: Comment form
te: వ్యాఖ్యల ఫారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Normal
te: సాధారణ

en: No posts available.
te: టపాలేమీ లేవు.

en: No comments available.
te: వ్యాఖ్యలు లేవు

en: Context
te: సందర్భం

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
