Mollom (6.x-2.9) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Administration
lt: Administravimas

en: Links
lt: Nuorodos

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Comment
lt: Komentaras

en: Normal
lt: Normalus

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Match
lt: Sutampa

en: Form
lt: Forma

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Context
lt: Kontekstas

en: contains
lt: turi

en: Report
lt: Ataskaita

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Profanity
lt: Nešvankybės

en: Mollom statistics
lt: Mollom statistika

en: Mollom content moderation
lt: Mollom turinio priežiūra
