MongoDB (6.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: critical
ml: അടിയന്തിരം

en: alert
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: emergency
ml: അടിയന്തരാവസ്ഥ
