Module package (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Add category
ur: زمرے کا اضافہ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Edit category
ur: زمرہ مدون کریں
