mothership (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: List
az: Siyahı

en: footer
az: aşağı hissə

en: not verified
az: yoxlanılmayıb

en: edit
az: redaktə et

en: header
az: başlıq

en: Views
az: Görünüşlər

en: Menu
az: Menyu

en: Anonymous
az: Anonim

en: comments
az: şərhlər

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Grid
az: Cədvəl

en: sort by @s
az: @s ilə sırala
