mothership (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: left sidebar
ar: العمود الجانبي الأيسر

en: List
ar: لائحة

en: right sidebar
ar: الشريط الجانبي الأيمن

en: footer
ar: تذييل

en: not verified
ar: لم يتم التحقق

en: edit
ar: تحرير

en: header
ar: ترويسة

en: Views
ar: الرؤى

en: Display
ar: العرض

en: Menu
ar: القائمة

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Anonymous
ar: مجهول

en: comments
ar: تعليقات

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: by
ar: كتبه

en: !title: !required
ar: ‏!title: ‏!required

en: Grid
ar: شبكة

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s
