Multistep Nodeform (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Book
ar: الوثيقة

en: Back
ar: رجوع

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Configure
ar: ضبط

en: Poll choices
ar: خيارات الاستبيان

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: File attachments
ar: الملفات المرفقة

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Poll settings
ar: إعدادات استطلاعات الرأي

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Comment settings
ar: إعدادات التعليق

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة

en: Translation settings
ar: إعدادات الترجمة

en: Form settings
ar: إعدادات الاستمارة

en: Poll module choices.
ar: خيارات وحدة الاستبيان

en: Poll module settings.
ar: إعدادات وحدة الاستبيان
