Multistep Nodeform (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: Book
ro: Carte

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Configure
ro: Configurează

en: Poll choices
ro: Variante sondaj

en: Authoring information
ro: Informaţii despre autor

en: File attachments
ro: Fişiere ataşate

en: Publishing options
ro: Opţiuni de publicare

en: Poll settings
ro: Opţiuni sondaj

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Comment settings
ro: Opţiuni comentarii

en: Revision information
ro: Informaţii revizie

en: Node module form.
ro: Formular modul Node.

en: Translation settings
ro: Configuraţie traducere

en: Path settings
ro: Setări cale

en: Menu module form.
ro: Formular modul Menu.

en: Poll module settings.
ro: Setările modulului de sondaj.
