Multistep Nodeform (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Book
he: ספר

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Configure
he: הגדרות

en: Poll choices
he: אפשרויות סקרים

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Poll settings
he: הגדרות סקר

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Node module form.
he: טופס מודול פריט תוכן.

en: Locale module form.
he: טופס מודול אזורים.

en: Taxonomy module form.
he: טופס מודול טקסונומיה.

en: Poll title
he: כותרת הסקר

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Menu module form.
he: טופס מודול תפריטים

en: Book module form.
he: טופס מודול ספרים.

en: Poll module title.
he: כותרת מודול הסקר.

en: Poll module choices.
he: אפשרויות מודול הסקרים.

en: Poll module settings.
he: הגדרות מודול הסקרים.

en: Upload module form.
he: טופס העלאת מודול.

en: You need to provide a label.
he: עליך לספק תווית.

en: Remove step
he: מחק שלב
