Multistep Nodeform (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Translation settings
ne: अनुवाद सेटिंग
