Multistep Nodeform (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Book
hy: Գիրք

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Poll choices
hy: հարցման ընտրություններ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն
