Multi SMTP (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: On
fa: روشن

en: No
fa: خیر

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Active
fa: فعال

en: Off
fa: خاموش

en: Send
fa: ارسال

en: Port
fa: درگاه

en: The sender's email address you supplied is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیکی فرستنده‌ وارد شده معتبر نیست.

en: From Address
fa: از آدرس
