Multi SMTP (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: On
ar: في

en: No
ar: لا

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Active
ar: نشط

en: Off
ar: إيقاف

en: Send
ar: أرسل

en: Port
ar: منفذ
