Multi SMTP (6.x-1.3) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: On
he: פעיל

en: No
he: לא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Mail
he: מייל

en: Active
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Send
he: שלח

en: Add Server
he: הוספת שרת

en: Port
he: פורט

en: Server
he: שרת

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
he: השר ריק אם שרת ה-SMTP שלך לא דורש אימות.

en: The sender's email address you supplied is not valid.
he: כתובת דוא"ל השולח שהוזנה אינה תקנית.

en: PHP Mailer missing
he: חסר PHP Mailer
