Multi SMTP (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: No
ne: हुँदैन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
