Multi SMTP (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: On
ro: Pornit

en: No
ro: Nu

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Mail
ro: E-mail

en: Active
ro: Activ

en: Off
ro: Oprit

en: Send
ro: Trimite
