Multi SMTP (6.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Disabled
id: Non Aktif

en: On
id: Pada

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Mail
id: Email

en: Active
id: Aktif

en: Off
id: Matikan

en: Send
id: Kirim

en: Online
id: Aktif

en: Choose one
id: Pilih salah satu

en: Credentials
id: Kredensial
