MultiBlock (6.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Action
id: Tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Block type
id: Tipe Block
