Form Multicrud (6.x-2.0-unstable1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Locked
ur: بند

en: form
ur: فارم
