Multiforms (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Forms
ar: النماذج

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Previous
ar: السابق

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Fields
ar: الحقول

en: Load
ar: تحميل

en: here
ar: هنا

en: Promote
ar: رَقِّ

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: Are you sure you want to delete this submission?
ar: هل أنت متأكد أنك تريد حذف هذا الإرسال؟

en: Add Section
ar: إضافة قسم

en: Finish
ar: إنهاء
