Multiforms (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Previous
ja: 前へ

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: View
ja: ビュー

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Created
ja: 作成

en: Fields
ja: フィールド

en: Load
ja: ロード

en: here
ja: こちら

en: Add Field
ja: フィールドを追加

en: Promote
ja: プロモート

en: Submissions
ja: 送信内容

en: Are you sure you want to delete this submission?
ja: この送信内容を本当に削除しますか？

en: Detail
ja: 詳細

en: Skip
ja: スキップ

en: Validation
ja: 検証

en: Finish
ja: 終了
