Multisite Search (6.x-2.2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Search settings
ar: إعدادات البحث

en: Other
ar: آخر

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
ar: عليك أن تُضَمِّن على الأقل كلمة واحدة (غير منفية) بها @count أحرف أو أكثر.
