Multistep (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Save
fa: ذخیره

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: All
fa: همه

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها
