Multistep (6.x-1.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Done
ne: भयो

en: Revisions
ne: संशोधन
