Multistep (6.x-1.5) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Save
ru: Сохранить

en: Content type
ru: Тип материала

en: All
ru: Все

en: Done
ru: Готово

en: Revisions
ru: Редакции

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Complete
ru: Завершён

en: Block body
ru: Содержимое блока

en: The content of the block as shown to the user.
ru: Содержимое блока, как оно будет показано пользователю.

en: < Previous
ru: < Предыдущая страница

en: <Any>
ru: <Любой>

en: Step
ru: Шаг

en: Incomplete
ru: Не завершен

en: Saving these strings will disable their translation via Drupal's language system. Use the reset button to return them to the original state.
ru: Сохранение этих строк отключит их перевод через систему переводов Drupal. Используйте кнопку сброса для возврата их в исходное состояние.

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Enable progress bar
ru: Включить прогресс бар

en: Publishing
ru: Публикация
